Nowy teledysk "White Winter Hymnal"
11 Listopad 2013
Dzisiaj odbyła się premiera najnowszej płyty Kim, zatytułowanej "Wilde Winter Songbook". Z tej okazji została przygotowana nowa strona kimwilde.com, na której Kim napisała kilka słów o każdym kawałku, a Wilde Team zaprezentował teledysk do piosenki "Wilde Winter Hymnal"!

Natomiast na Twiterze Kim poinformowała nas, że wkrótce możemy spodziewać się teledysków do każdej z 12 piosenek znajdujących się na płycie!!!Trasa po Australii, nowa sesja fotograficzna
20 Pazdziernik 2013
Kim w towarzystwie Nika Kershawa koncertuje obecnie po Australii a fani w Europie czekają już na premierę nowej płyty wokalistki, zatytułowanej 'Wilde Winter Songbook', która wyjdzie nie 4 jak wstępnie planowano, ale 11 listopada. Przypominamy, że album można zamówić na stronie Amazon.co.uk lub Amazon.de.


Kim w Australii
15 Pazdziernik 2013
Kim Wilde i Nik Kershaw od kilku dni przebywają w Australii, gdzie już jutro startuje ich wspólna trasa koncertowa. Dzisiaj odwiedzili australijską telewizję i zaśpiewali dla nas.
Nowa płyta od 4 liostopada w sprzedaży!
07 Pazdziernik 2013
Nie 22 jak podawały dotąd oficjalne źródła, ale już 4 listopada w Wielkiej Brytanii wyjdzie nowy album Kim Wilde, zatytułowany 'Wilde Winter Songbook'. Tym razem jednak wydawcą płyty jest wytwórnia Wilde Flower Records, której właścicielką jest sama Kim.
CD można już zamawiać na stronach Amazona, album pojawił się już także w katalogu Fan.pl, jednakże czas oczekiwania na możliwość zamówienia tej płyty z naszym kraju może wydłużyć się do około dwóch tygodni.

Nowy album 'Wilde Winter Songbook'.
02 Pazdziernik 2013
Na 22 listopada planowana jest premiera nowego albumu Kim, zatytułowanego "Wilde Winter Songbook". Płyta będzie zawierać sześć nowych oraz sześć starych świątecznych utworów. Album został nagrany wiosną tego roku w legendarnym Studio RAK.

Tytuły piosenek:
1 Winter Wonderland - feat. Rick Astley
2 Hope
3 One
4 Have Yourself a Merry Little Christmas
5 Winter Song
6 New Life
7 White Winter Hymnal - feat. Marty+Ricky Wilde
8 Burn Gold (Silent Night) - feat. Hal Fowler
9 Song for Beryl
10 Let it Snow
11 Hey Mister Snowman
12 Rockin’ Around the Christmas Tree - feat. Nik Kershaw 

Kim Wilde zaśpiewa na 'Rock meets Classic'
07 Sierpien 2013
Było już Night of the Proms, teraz będzie Rock meets Classic.
Na zapowiedzianej na wiosnę trasie koncertowej, gdzie artystom towarzyszy orkiestra symfoniczna, gościem specjalnym będzie Kim Wilde. Piosenkarka wystąpi na wszystkich 20 koncertach, z których większość odbędzie się w Niemczech, a obok niej zaśpiewają takie gwiazdy jak Midge Ure z Ultravox oraz Alice Cooper. Terminy wszystkich koncertów oraz bilety znajdziecie tutaj.Zmarł Mel Smith
21 Lipiec 2013
W wieku 60 lat zmarł znany angielski aktor Mel Smith, z którym w 1989 roku Kim nagrała piosenkę Rockin' Around The Christmas Tree, z której dochód ze sprzedaży zasilił organizację Comic Relief, wspierającą ofiary głodu w Etiopii i Sudanie.

Teledysk do piosenki "Every Time I See You I Go Wild"
16 Lipiec 2013
Wczoraj odbyła się premiera teledysku do piosenki "Every Time I See You I Go Wild", którą Kim nagrała gościnnie dla grupy B.E.F. Zapraszamy także do naszej galerii, gdzie znajdziecie kilkanaście screenów z tego videoclipu.


Nowe płyty w 2013 roku
27 Czerwiec 2013
Na wrzesień zapowiedziana jest premiera reedaycji albumu Close, który w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Dwupłytowy krążek podobnie jak to było z reedycjami wcześniejszych płyt, będzie zawierał m.in. remixy oraz tzw. b-sides.

Natomiast w grudniu ma ukazać się świąteczny album, który Kim wraz z bratem nagrywali wiosną tego roku. Znajdzie się na nim 6 nowych piosenek oraz 6 coverów.
Na początku roku Kim udzieliła wywiadu, w którym oprócz albumu świątecznego zapowiedziała także całkiem nowy album na rok 2014!

Trasa "Snapshots & Greatest Hist Tour" rozpoczęta!
08 Marzec 2012
Odbyły się już pierwsze koncerty z trasy koncertowej, których fragmenty już teraz możemy obejrzeć na You Tube. Są to zaśpiewane akustycznie: Wonderful Life, Love in the Natural Way, Cambodia oraz myślę, rewelacja tej trasy, Spirit in the Sky. W ciągu najbliższych dni zapewne pojawi się wiele nowych nagrań a także zdjęć z trasy, wszystko to, a nawet więcej, będziecie mogli obejrzeć na naszym facebookowym kanale. Zapraszamy!


<< Previous                                                               Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
KONCERTY

21 marca 2015
Classic meets Pop. Łódź, Atlas Arena
bilety 
Nowy album - Wilde Winter SongbookZamów:
CD:
Amazon.co.uk
fan.pl
MP3:
Amazon.co.uk
WIĘCEJ >>

 
CLOSE 2xCD - reedycja


Zamów:

fan.pl

Universal


WIĘCEJ >>

 
"Every Time I See You I Go Wild"B.E.F feat. Kim Wilde
Kup mp3:   Amazon.de        Amazon.co.uk

 
'SECRET SONGS' W RADIU MAGIC FMSłuchaj Kim zawsze w niedzielę od 11:00 do 15:00 czasu polskiego. Kim prezentuje piosenki wybrane przez słuchaczy.
WIĘCEJ >>

 
KIM WILDE W WARSZAWIE


12 listopada 2011 roku Kim przyjechała do Warszawy w ramach promocji płyty 'Snapshots'. Dzień później spotkała się ze swoimi fanami.
WIĘCEJ >>

 
COME OUT AND PLAY   /   SNAPSHOTS

CD
Fan.pl
Empik

MP3
Amzaon.de


CD
Fan.pl
Empik

MP3
Amzaon.de


 
KIM WILDE NA TWITTERZE


 
 
 
Przekaż darowiznę na KimWilde.pl

KimWilde.pl jest jedyną taką stroną
w Polsce w całości poświęconą życiu oraz karierze Kim Wilde.
W ten sposób już od ponad 7 lat wspieramy Kim w naszym kraju.

Jednakże, by to wszystko było możliwe, potrzebna jest domena oraz serwer, na którym strona się znajduje, wszystko opłacane w rocznym abonamencie.

Przekaż darowiznę w dowolnej kwocie na utrzymanie serwisu KimWilde.pl.

Z góry dziękuję.


 |  Biografia  |                

|  Twórczość  |               

|  Wydarzenia  |               

|  Galeria  |              

|  KimWilde.pl  |

Biografia

Kalendarium

Ogrodnictwo

Secret Songs

Ricky Wilde
Teksty piosenek

Albumy

Single

Teledyski

Książki

Twórcy piosenek
Koncerty

Kim Wilde w Warszawie

Terminy
Galeria zdjęć
Strona Główna

Forum

Facebook

O stronie


© KimWilde.pl   2006 - 2015

facebook