Koncert w Płocku (03.06.2006)   


Obejrzyj zdjęcia z koncertu

Obejrzyj video:
You Came (fragment)
Never Trust a Stranger (fragment)Set List

Born to be wild
Never trust a stranger Chequered love
View from a bridge
Cambodia
If I can't have you
Four letter word
Water on glass
Love is holy
You came
Anyplace, Anywhere, Anytime
You keep me hangin' on
Kids in America


Po ostatniej wizycie Kim w naszym kraju 14 lat temu wielu z nas już dawno straciło nadzieję, ze ten dzień jeszcze kiedyś nadejdzie. A jednak około 20 maja pojawiła się pierwsza informacja o przyjeździe Kim do Polski na koncert zorganizowany przez PKN Orlen z okazji obchodzonego w Płocku dnia Chemika.
Do Płocka została zaproszona również popularna w latach 80 niemiecka wokalistka Sandra.Pomimo bardzo późnego pojawienia się informacji na temat przyjazdu wokalistek do Polski, do Płocka przyjechały setki fanów obu piosenkarek. Około godziny 20 rozpoczął się wielki koncert występem młodziutkiego polskiego duetu Blog 27, niesamowicie popularnego wśród nastolatków. Po godzinie szaleństw młodzieży przy występie zespołu, na scenie pojawiła się Sandra. Była to godzina wspaniałej zabawy przy największych hitach wokalistki, publiczność znakomicie się bawiła, jednak kulminacyjny punkt wieczoru dopiero miał nadejść.

Po zakończeniu występu Sandry na scenie pojawili się muzycy z zespołu Kim Wilde, a gdy na scenę wyszedł jej brat Ricky, ciśnienie nam mocno podskoczyło.

Z głośników zaczęły lecieć pierwsze takty piosenki "Born to be wild", która wydana na singlu 4 lata temu przeszła zupełnie bez echa i zapewne nie każdy kojarzył kawałek. Jednak ten fakt nie miał żadnego znaczenia, gdyż pojawienie się Kim na scenie spowodowało wielką wrzawę wśród publiczności i jej fanów, z których wielu widziało swoją idolkę na żywo po raz pierwszy w życiu.

Kim zaskoczyła swoją naturalnością, ogromnym poczuciem humoru, spontanicznością i profesjonalizmem. Porwała publiczność, niesamowicie szybko nawiązując z nią kontakt, i niezależnie od tego czy było to "You came" czy troszkę mniej znane "Water on Glass", wszyscy śpiewali razem z Kim.

Piosenkarka zaprezentowała w sumie 13 swoich piosenek, prezentując niesamowity wokal oraz swobodność i świeżość pomimo godziny żywiołowego występu. Swój występ zakończyła utworem "Kids in America", którego wykonanie każdy kto był na koncercie, długo nie zapomni..

Pomimo skandowania imienia wokalistki, Kim Wilde nie wyszła już ponownie na scenę z powodu napiętego programu całej imprezy. Zakończył ją wielki pokaz sztucznych ogni.

Jednak dla wielu fanów nie był to koniec wrażeń. Pół godziny po zakończeniu koncertu do fanów zgromadzonych z boku sceny w otoczeniu grupki ochroniarzy wyszła Kim Wilde. Przez kilkanaście minut rozdawała autografy, pozowała do zdjęć, i rozmawiała z fanami.

Jeszcze przed koncertem, w godzinach popołudniowych Kim Wilde udzieliła konferencji prasowej, na której zapowiedziała, że jeszcze latem wyjdzie jej od dawna oczekiwany album. Opowiadała także o swoim ośmioletnim synku, który słucha heavy-metalu oraz o zamieszaniu w Anglii spowodowanym przygotowaniami do zbliżających się mistrzostw świata z piłce nożnej.
Spotkanie z fanami

Powrót do początku
|  Biografia  |                

|  Twórczość  |               

|  Wydarzenia  |               

|  Galeria  |              

|  KimWilde.pl  |

Biografia

Kalendarium

Ogrodnictwo

Secret Songs

Ricky Wilde
Teksty piosenek

Albumy

Single

Teledyski

Książki

Twórcy piosenek
Koncerty

Kim Wilde w Warszawie

Terminy
Galeria zdjęć
Strona Główna

Forum

Facebook

O stronie


© KimWilde.pl   2006 - 2015

facebook